Island Peak

Jeżeli kochasz wspinaczki górskie bądź chciałbyś spróbować swoich sił na szczycie może spokojnie skorzystać z Island Peak. Jest jedną z najsławniejszych szczytów w regionie Khumbu. Dzięki temu, że leży pomiędzy Ama Dablam i Lhoste trasa oferuje spektakularne widoki. Widok Everestu jest na wyciągnięcie dłoni. Island Peak trwa 18 dni i należy do trudnych tras wspinaczkowych, jednak z pomocą naszych przewodników jesteście w stanie wejść na jej szczyt. Oczywiście każdy program jak i również ten można dopasować do indywidualnych potrzeb. W ten sposób nie musicie się martwić, że coś może pójść nie tak.

Gwarantujemy, że każda wyprawa Island Peak będzie bezpieczna i spokojnie wejdziecie na szczyt jak i z niego zejdziecie. Wejście trwa od około 5 godzin a zejście jest nieco szybsze i trwa 4 godziny. Oczywiście w zależności od pogody może się zmienić i zdobycie szczytu może potrwać nieco dłużej.

Jaką porą roku przyjechać do Nepalu?Szczyty wspinaczkowe

Przyjmuje się, że najlepszą porą na przyjazd do Nepalu jest okres od września do listopada a także od marca i maja.W tym czasie temperatury są przyjemne i opady są niewielkie. Temperatura może przekraczać nawet 25 stopni. wybierając się w tych miesiącach możecie liczyć na świetny kliimat i pogodę, która nie pokrzyżuje waszych planów.

Grafika

Zobać naszą galerię!

Najmłodsze góry świata - Himalaje

Powstały one 70 milionów lat temu i były wynikiem tych samych działań geologicznych, które przez miliardy lat dzieliły nasze kontynenty.

Nepal ma najwyższą i najbardziej znaną górę na ziemi - Everest (Chomolungma) wznosi się na 8888 metrów. 

Ludzie, którzy podbili Everest, mogą jeść za darmo w Rum Doodle przez całe życie.

Sylwia Czarnecka

Lipiec 15, 2019

Jeśli pierwszy raz widzisz Himalaje na własne oczy jestem pewna, że zaniemówisz na kilka chwil. 8 tysięcy metrów robi wrażenie, trekking w tym miejscu uzależnia od adrenaliny.

Agnieszka Jabłońska

Sierpień 29, 2019

Mimo, że Annapurna to nie najwyższe szczyty himalajów to własnie one są najpiekniejsze a trekkingi w tym regionie pokazuja całe piękno Nepalu. Jestem pewna, że w przyszłym roku również zobacze ten ciekawy zakontek świata.

Janusz Rutkowski

 Maj 9, 2019

Jestem ogromnie zaskoczony profesjonalizmem tej 2 osobowej firmy. Jakość ich usług oceniam wyjątkowo ponieważ miejsca w które zostałem zabrany są niesamowite a bez tych osób nie zobaczyłbym ich nigdy.

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 10 minut :)

O nas

Kontakt

+48 789 456 132
Warszawa, 51 Wiejska, 43
Mon - Sat 8.00 - 18.00

Grafika

Trekking Himalaje Wycieczki Himalaje Wyprawy Himalaje Wspinaczka Himalaje Himalaje Nepal Trekking w Nepalu