Annapurna Base Camp Trek

Marzy Ci się fascynujący trekking w miejsce gdzie niegdyś odbywało się większość wypraw wysokogórskich? Jeżeli chcesz poczuć dreszczyk emocji i wybrać na fascynujący trekking, wybierz Annapurna Base Camp Trek z nami. Możemy Ci zagwarantować, że będzie to niesamowite przeżycie, które pozostanie na trwałe w twojej pamięci przez naprawdę wiele lat.

Dlaczego ten trekking jest jednym z najpopularniejszych wypraw po Nepalu?

  • Masz możliwość zobaczenia 360 - stopniowego widoku na otaczające Cię góry
  • Będziesz w miejscu, gdzie niegdyś prowadzono większość wypraw wysokogórskich
  • Masz szansę ujrzeć niesamowite widoki na niezwykły krajobraz Nepalu
  • Jest to szansa, aby poznać kulturę i tradycje Gurungów

To jednak nie wszystkie atrakcje, tego niesamowitego trekkingu, ponieważ podczas przemierzania szlaków możesz ujrzeć wiele majestatycznych, ośnieżonych szczytów gór. Podczas Annapurna Base Camp Trek przeżyjesz wiele niesamowitych chwil, które na pewno zapamiętasz jako niesamowite przeżycie. Wielu miłośników gór, po tym niesamowitym trekkingu, pragnie znowu wrócić w niesamowite góry jakimi są Himalaje.

Jeżeli chcesz wybrać się na ten niesamowity trekking wybierz się z nami, a postaramy się, aby jej przebieg minął jak najlepiej. Zyskaliśmy doświadczenie w trekkingu, dzięki czemu możemy dobrze zaplanować trasę i uwzględnić w niej wszystkie Twoje potrzeby!

Grafika

Zobać naszą galerię!

Najmłodsze góry świata - Himalaje

Powstały one 70 milionów lat temu i były wynikiem tych samych działań geologicznych, które przez miliardy lat dzieliły nasze kontynenty.

Nepal ma najwyższą i najbardziej znaną górę na ziemi - Everest (Chomolungma) wznosi się na 8888 metrów. 

Ludzie, którzy podbili Everest, mogą jeść za darmo w Rum Doodle przez całe życie.

Sylwia Czarnecka

Lipiec 15, 2019

Jeśli pierwszy raz widzisz Himalaje na własne oczy jestem pewna, że zaniemówisz na kilka chwil. 8 tysięcy metrów robi wrażenie, trekking w tym miejscu uzależnia od adrenaliny.

Agnieszka Jabłońska

Sierpień 29, 2019

Mimo, że Annapurna to nie najwyższe szczyty himalajów to własnie one są najpiekniejsze a trekkingi w tym regionie pokazuja całe piękno Nepalu. Jestem pewna, że w przyszłym roku również zobacze ten ciekawy zakontek świata.

Janusz Rutkowski

 Maj 9, 2019

Jestem ogromnie zaskoczony profesjonalizmem tej 2 osobowej firmy. Jakość ich usług oceniam wyjątkowo ponieważ miejsca w które zostałem zabrany są niesamowite a bez tych osób nie zobaczyłbym ich nigdy.

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 10 minut :)

O nas

Kontakt

+48 789 456 132
Warszawa, 51 Wiejska, 43
Mon - Sat 8.00 - 18.00

Grafika

Trekking Himalaje Wycieczki Himalaje Wyprawy Himalaje Wspinaczka Himalaje Himalaje Nepal Trekking w Nepalu