Everest Base Camp Trek

Od zawsze pragniesz wybrać się na wycieczkę do Nepalu pod Mount Everest? W takim razie to jest trekking idealny dla Ciebie. Wybierając ten trek, znajdziesz się na wzgórzu Kalapathar, które według odczytu dr. Luis A. Ruedasa osiąga wysokość 5643 m n.p.m. i jest stamtąd idealny widok na sam Mount Everest oraz trzy inne z ośmiu najwyższych gór świata!

Wyprawa w trekking do bazy pod Everestem, bez wątpienia jest niesamowitym przeżyciem. Ujrzysz tam zapierający dech w piersi widok i stwierdzisz, że dzięki temu spełniłeś swoje marzenie o byciu właśnie w tym miejscu gdzie możesz podziwiać te wszystkie majestatyczne góry i oddychać prawdziwie świeżym powietrzem.

Bez wątpienia Everest Base Camp Trek zapamiętuje się na całe życie, jest to naprawde niezwykłe doświadczenie, które sprawi, że pokochamy góry jeszcze bardziej niż dotychczas! Można zakochać się w ich majestacie ponownie i pragnąć wrócić tam ponownie jak najszybciej będzie to możliwe.

Pragniemy właśnie, aby takie uczucie mogło dla Ciebie zaistnieć, dlatego zawsze stawiamy na jakość naszych usług i staramy się, aby każda wyprawa w góry był ta najlepszą!

Grafika

Zobać naszą galerię!

Najmłodsze góry świata - Himalaje

Powstały one 70 milionów lat temu i były wynikiem tych samych działań geologicznych, które przez miliardy lat dzieliły nasze kontynenty.

Nepal ma najwyższą i najbardziej znaną górę na ziemi - Everest (Chomolungma) wznosi się na 8888 metrów. 

Ludzie, którzy podbili Everest, mogą jeść za darmo w Rum Doodle przez całe życie.

Sylwia Czarnecka

Lipiec 15, 2019

Jeśli pierwszy raz widzisz Himalaje na własne oczy jestem pewna, że zaniemówisz na kilka chwil. 8 tysięcy metrów robi wrażenie, trekking w tym miejscu uzależnia od adrenaliny.

Agnieszka Jabłońska

Sierpień 29, 2019

Mimo, że Annapurna to nie najwyższe szczyty himalajów to własnie one są najpiekniejsze a trekkingi w tym regionie pokazuja całe piękno Nepalu. Jestem pewna, że w przyszłym roku również zobacze ten ciekawy zakontek świata.

Janusz Rutkowski

 Maj 9, 2019

Jestem ogromnie zaskoczony profesjonalizmem tej 2 osobowej firmy. Jakość ich usług oceniam wyjątkowo ponieważ miejsca w które zostałem zabrany są niesamowite a bez tych osób nie zobaczyłbym ich nigdy.

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 10 minut :)

O nas

Kontakt

+48 789 456 132
Warszawa, 51 Wiejska, 43
Mon - Sat 8.00 - 18.00

Grafika

Trekking Himalaje Wycieczki Himalaje Wyprawy Himalaje Wspinaczka Himalaje Himalaje Nepal Trekking w Nepalu