Gokyo Trek - trekking przez Everest Base Camp

Jest to wymagający trek, na który jednak warto się wybrać. jest to jedna z najciekawszych tras wycieczkowych w rejonie Mount Everestu. Podczas niej zobaczymy większość atrakcji jakie oferuje nam ten region. Taka wycieczka w Himalaje trwa zwykle około 20 dni, ale nie ma większych przeszkód, aby ją wydłużyć do nawet miesiąca, ponieważ można skorzystać w międzyczasie z innych wycieczek po Nepalu, które na pewno zapadną w pamięć.

 

Podczas samego trekkingu do bazy pod Everestem masz możliwość zobaczenia naprawdę wielu niesamowitych widoków na monumentalne i jednocześnie najwyższe góry świata. Oprócz dotarcia w serce Himalajów ujrzysz niezwykły widok z dwóch popularnych w tym rejonie punktów widokowych. Są nimi Kalapathar i Gokyo Ri, warto znaleźć się tam podczas wschodu lub zachodu słońca, aby podziwiany krajobraz był jeszcze bardziej malowniczy. Są to jedne z najpiękniejszych widoków na Himalaje.

Dzięki temu trekkingowi możesz spełnić swoje marzenie o wyprawie w serce najwyższych gór świata i zwiedzaniu okolicy himalajów. Taka wyprawa jest na pewno niesamowitym przeżyciem, które sprawi, że będziesz pragnąć wrócić w góry, aby móc doświadczyć tego ponownie. Zyskasz naprawdę wyjątkowe wspomnienia.

Grafika

Zobać naszą galerię!

Najmłodsze góry świata - Himalaje

Powstały one 70 milionów lat temu i były wynikiem tych samych działań geologicznych, które przez miliardy lat dzieliły nasze kontynenty.

Nepal ma najwyższą i najbardziej znaną górę na ziemi - Everest (Chomolungma) wznosi się na 8888 metrów. 

Ludzie, którzy podbili Everest, mogą jeść za darmo w Rum Doodle przez całe życie.

Sylwia Czarnecka

Lipiec 15, 2019

Jeśli pierwszy raz widzisz Himalaje na własne oczy jestem pewna, że zaniemówisz na kilka chwil. 8 tysięcy metrów robi wrażenie, trekking w tym miejscu uzależnia od adrenaliny.

Agnieszka Jabłońska

Sierpień 29, 2019

Mimo, że Annapurna to nie najwyższe szczyty himalajów to własnie one są najpiekniejsze a trekkingi w tym regionie pokazuja całe piękno Nepalu. Jestem pewna, że w przyszłym roku również zobacze ten ciekawy zakontek świata.

Janusz Rutkowski

 Maj 9, 2019

Jestem ogromnie zaskoczony profesjonalizmem tej 2 osobowej firmy. Jakość ich usług oceniam wyjątkowo ponieważ miejsca w które zostałem zabrany są niesamowite a bez tych osób nie zobaczyłbym ich nigdy.

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 10 minut :)

O nas

Kontakt

+48 789 456 132
Warszawa, 51 Wiejska, 43
Mon - Sat 8.00 - 18.00

Grafika

Trekking Himalaje Wycieczki Himalaje Wyprawy Himalaje Wspinaczka Himalaje Himalaje Nepal Trekking w Nepalu