Wyjazdy Nepal

Wyjazdy Nepal jest to idealny wybór, aby w niezapomniany sposób zwiedzić piękne rejony Nepalu. Wyprawa będzie zaplanowana przez nas, tak że jesteście w stanie zwiedzić wszystko to co Nepal ma dla wszystkich podróżnych najlepszego do zaoferowania.

Data oraz ilość osób które razem z Tobą będą podróżować może być określona przez Ciebie. Jeżeli jednak nie masz odpowiednio dużej grupy chętnych osób, możesz dołączyć do istniejących już grup wyjazdowych. Nepal kojarzy się głównie z trekking Nepal, ale oprócz wspinaczki w Himalaje oferujemy atrakcje turystyczne i kulturalne.

Współpracujemy z zawodowacami w dziedzinie wspinaczki górskiej oraz wykwalifikowanymi przewodnikami turystycznimi, jak również z fachową prywatną służbą medyczną, dlatego wyruszając na wyprawę z  Wyjzdy Nepal możesz czuć się bezpiecznie.

Grafika

Zobać naszą galerię!

Najmłodsze góry świata - Himalaje

Powstały one 70 milionów lat temu i były wynikiem tych samych działań geologicznych, które przez miliardy lat dzieliły nasze kontynenty.

Nepal ma najwyższą i najbardziej znaną górę na ziemi - Everest (Chomolungma) wznosi się na 8888 metrów. 

Ludzie, którzy podbili Everest, mogą jeść za darmo w Rum Doodle przez całe życie.

Sylwia Czarnecka

Lipiec 15, 2019

Jeśli pierwszy raz widzisz Himalaje na własne oczy jestem pewna, że zaniemówisz na kilka chwil. 8 tysięcy metrów robi wrażenie, trekking w tym miejscu uzależnia od adrenaliny.

Agnieszka Jabłońska

Sierpień 29, 2019

Mimo, że Annapurna to nie najwyższe szczyty himalajów to własnie one są najpiekniejsze a trekkingi w tym regionie pokazuja całe piękno Nepalu. Jestem pewna, że w przyszłym roku również zobacze ten ciekawy zakontek świata.

Janusz Rutkowski

 Maj 9, 2019

Jestem ogromnie zaskoczony profesjonalizmem tej 2 osobowej firmy. Jakość ich usług oceniam wyjątkowo ponieważ miejsca w które zostałem zabrany są niesamowite a bez tych osób nie zobaczyłbym ich nigdy.

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 10 minut :)

O nas

Kontakt

+48 789 456 132
Warszawa, 51 Wiejska, 43
Mon - Sat 8.00 - 18.00

Grafika

Trekking Himalaje Wycieczki Himalaje Wyprawy Himalaje Wspinaczka Himalaje Himalaje Nepal Trekking w Nepalu