Wyjazdy Nepal - trekking w Himalajach

Wyjazdy Nepal to wyjątkowa firma specjalizująca się w wyprawach terenowych i turystycznych do Nepalu. Nepal to pięky kraj, leżacy w środkowej części Himalajów, gdyż ponad 80% powierzchni tego kraju zajmują właśnie góry o wysokości ok. 6000 m n. p. m. Dzięki swej malowniczej naturze, a także szczególnemu klimatowi, Nepal odwiedzany jest przez tysiące alpinistów, którzy pragną zmierzyć się  z potęgą gór oraz z trekking Nepal.

Wyjzady Nepal w swojej ofercie posiadają wyjazdy trekkingowe do Nepalu:

  1. indywidualne;
  2. grupowe;
  3. rodzinne;
  4. incentive, czyli trekking Nepal w formie motywacyjnej do wykonania czegoś;

Zatem w  wachlarzu możliwości firmy Wyjazdy Nepal, każdy z naszych klientów może wybrać opcję odpowiednią dla siebie. To z nami wybierzesz się w niezapomnianą podróż, dzięki której nie tylko poznasz malownicze zakątki Himalajów, ale i poznasz samego siebie, własne słabości i motywacje, swoją wewnętrzną siłę. Ponadto istnieje możliwość zaplanowania wraz z nami swojej własnej wyprawy terkking Nepal. Datę oraz warunki wyjazdu możesz dostosowac do siebie, lub dołączyć to już dopracowanej wyprawy nepal.

Grafika

Zobać naszą galerię!

Najmłodsze góry świata - Himalaje

Powstały one 70 milionów lat temu i były wynikiem tych samych działań geologicznych, które przez miliardy lat dzieliły nasze kontynenty.

Nepal ma najwyższą i najbardziej znaną górę na ziemi - Everest (Chomolungma) wznosi się na 8888 metrów. 

Ludzie, którzy podbili Everest, mogą jeść za darmo w Rum Doodle przez całe życie.

Sylwia Czarnecka

Lipiec 15, 2019

Jeśli pierwszy raz widzisz Himalaje na własne oczy jestem pewna, że zaniemówisz na kilka chwil. 8 tysięcy metrów robi wrażenie, trekking w tym miejscu uzależnia od adrenaliny.

Agnieszka Jabłońska

Sierpień 29, 2019

Mimo, że Annapurna to nie najwyższe szczyty himalajów to własnie one są najpiekniejsze a trekkingi w tym regionie pokazuja całe piękno Nepalu. Jestem pewna, że w przyszłym roku również zobacze ten ciekawy zakontek świata.

Janusz Rutkowski

 Maj 9, 2019

Jestem ogromnie zaskoczony profesjonalizmem tej 2 osobowej firmy. Jakość ich usług oceniam wyjątkowo ponieważ miejsca w które zostałem zabrany są niesamowite a bez tych osób nie zobaczyłbym ich nigdy.

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 10 minut :)

O nas

Kontakt

+48 789 456 132
Warszawa, 51 Wiejska, 43
Mon - Sat 8.00 - 18.00

Grafika

Trekking Himalaje Wycieczki Himalaje Wyprawy Himalaje Wspinaczka Himalaje Himalaje Nepal Trekking w Nepalu