Trekking Manaslu

Chcesz wybrać się na naprawdę ciekawy trekking, który jednocześnie będzie dla Ciebie wyzwaniem? Jeżeli tak, być może wybierzesz trekking Manaslu, który gwarantuje niezwykłe doświadczenia związane z przemierzaniem gór, jak i poczucie, że wybraliśmy się w naprawdę niesamowita podróż! Czeka Cię 20 dni niesamowitego trekkingu po górach, gdzie szlak jest dość wymagający i jest uznawany jako trekking dla ambitnych.

Podczas trekkingu Manaslu zobaczysz wiele niesamowitych i zapierających dech w piersiach widoków na otaczające Cię zewsząd góry, a także bliżej poznać kulturę buddyjską przemierzając napotkane Nepalskie osady.

Kierując się szlakami tego niesamowitego trekkingu będziemy przemierzać między innymi przełęcz Larkyala, która znajduje się na wysokości 5120 m n.p.m. Sama przeprawa przez ten odcinek szlaku jest przygodą samą w sobie, a nie jest to jedyna atrakcja jakiej doświadczamy podczas trekkingu Manaslu, ponieważ ujrzysz z bliska ósmy z najwyższych gór świata i innym szczytom i pasmom górskim w oddali.

Jakie zezwolenia są potrzebne podczas tego trekkingu?

  • Zezwolenie na trekking na Obszarze Chronionym Manaslu
  • Zezwolenie na trekking na Obszarze Chronionym Annapurny
  • Zezwolenie na trekking w obszarach o ograniczonym dostępie w rejonie Annapurny.

Jeżeli jesteś miłośnikiem gór, który jest gotowy na wyzwania wybierz się z nami w wyprawę do Nepalu!

Grafika

Zobać naszą galerię!

Najmłodsze góry świata - Himalaje

Powstały one 70 milionów lat temu i były wynikiem tych samych działań geologicznych, które przez miliardy lat dzieliły nasze kontynenty.

Nepal ma najwyższą i najbardziej znaną górę na ziemi - Everest (Chomolungma) wznosi się na 8888 metrów. 

Ludzie, którzy podbili Everest, mogą jeść za darmo w Rum Doodle przez całe życie.

Sylwia Czarnecka

Lipiec 15, 2019

Jeśli pierwszy raz widzisz Himalaje na własne oczy jestem pewna, że zaniemówisz na kilka chwil. 8 tysięcy metrów robi wrażenie, trekking w tym miejscu uzależnia od adrenaliny.

Agnieszka Jabłońska

Sierpień 29, 2019

Mimo, że Annapurna to nie najwyższe szczyty himalajów to własnie one są najpiekniejsze a trekkingi w tym regionie pokazuja całe piękno Nepalu. Jestem pewna, że w przyszłym roku również zobacze ten ciekawy zakontek świata.

Janusz Rutkowski

 Maj 9, 2019

Jestem ogromnie zaskoczony profesjonalizmem tej 2 osobowej firmy. Jakość ich usług oceniam wyjątkowo ponieważ miejsca w które zostałem zabrany są niesamowite a bez tych osób nie zobaczyłbym ich nigdy.

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 10 minut :)

O nas

Kontakt

+48 789 456 132
Warszawa, 51 Wiejska, 43
Mon - Sat 8.00 - 18.00

Grafika

Trekking Himalaje Wycieczki Himalaje Wyprawy Himalaje Wspinaczka Himalaje Himalaje Nepal Trekking w Nepalu