Trekking wokół Annapurny

Trekking wokół Annapurny uważany jest, za najpiękniejszy trek w tym regionie. Dzięki temu, że jest najdłuższy spotkać można na nim wszystko to co najlepsze w Nepalu. Nie tylko dziką zwierzynę ale także roślinność. Trekking wokół Annapurny to przepiękne krajobrazy ośnieżonych szczytów ale także poznanie tradycji lokalnej ludności. Malowniczy trekking jest wspaniałym rozwiązaniem dla każdego kto kocha przepiękne widoki ale chce poznać kulturę tego kraju. Gwarantujemy, że jest ona niepowtarzalna w na całym świecie. 

Trekking wokół Annapurny trwa 24 dni.Nie należy do trudnych trekkingów jednak tak jak na każdym należy uważać. Wszystkie trasy są dobrze zabezpieczone jednak jak wiadomo znajdziemy się na wysokościach, na których wszystko się może zdarzyć. Ważne jest to aby każdy się dobrze przygotował do trekkingu  i zabrał ze sobą istotne rzeczy.

Jak przygotować się na trekking?Annapurna trek

Wybierając się na trekking musicie wziąć pod uwagę kilka ważnych wskazówek. Po pierwsze musicie sprawdzić swoją kondycję fizyczną. Najlepiej w pierwszej kolejności udać się do lekarza, który uzna, że nic nie zagraża waszemu zdrowiu i spokojnie możecie wziąć udział w wyprawie. Następnie warto zdecydować się na spacery dłuższe, zakładając plecak ważący nawet 4 kg. Niestety ale podczas trekkingu musicie mieć go przy sobie. Warto również udać się w polskie Tatry i sprawdzić swoją wytrzymałość.

Trekking wokół Annapurny to doskonała okazja na poznanie nowej kultury i przepięknych widoków.

Grafika

Zobać naszą galerię!

Najmłodsze góry świata - Himalaje

Powstały one 70 milionów lat temu i były wynikiem tych samych działań geologicznych, które przez miliardy lat dzieliły nasze kontynenty.

Nepal ma najwyższą i najbardziej znaną górę na ziemi - Everest (Chomolungma) wznosi się na 8888 metrów. 

Ludzie, którzy podbili Everest, mogą jeść za darmo w Rum Doodle przez całe życie.

Sylwia Czarnecka

Lipiec 15, 2019

Jeśli pierwszy raz widzisz Himalaje na własne oczy jestem pewna, że zaniemówisz na kilka chwil. 8 tysięcy metrów robi wrażenie, trekking w tym miejscu uzależnia od adrenaliny.

Agnieszka Jabłońska

Sierpień 29, 2019

Mimo, że Annapurna to nie najwyższe szczyty himalajów to własnie one są najpiekniejsze a trekkingi w tym regionie pokazuja całe piękno Nepalu. Jestem pewna, że w przyszłym roku również zobacze ten ciekawy zakontek świata.

Janusz Rutkowski

 Maj 9, 2019

Jestem ogromnie zaskoczony profesjonalizmem tej 2 osobowej firmy. Jakość ich usług oceniam wyjątkowo ponieważ miejsca w które zostałem zabrany są niesamowite a bez tych osób nie zobaczyłbym ich nigdy.

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 10 minut :)

O nas

Kontakt

+48 789 456 132
Warszawa, 51 Wiejska, 43
Mon - Sat 8.00 - 18.00

Grafika

Trekking Himalaje Wycieczki Himalaje Wyprawy Himalaje Wspinaczka Himalaje Himalaje Nepal Trekking w Nepalu