Ceny wyjazdów i organizacja wycieczek do Nepalu

Wyjazdy Nepal nie posiadaja ujednoliconego cennika. Tak naprawdę to wszytsko zależy od klienta, od jego możliwości finansowych, od tego, co chce zobaczyć i jaki trekking nepal wybrał. Zatem każda wyprawa kalkulowana jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami klienta.

Wyjazdy Nepal oferują :

  • Wyprawy trekkingowe nepal oraz wyparwy krajobrazowe i przyrodnicze;
  • Wyprawy turystyczne, wycieczki objazdowe, rowerowe, czy spływy kajakowe oraz wyprawy poznawcze;
  • Wyprawy tematyczne;
  • Agroturystyka;

Nasi klienci mogą wybrać jedną opcję trekkingu nepal, lub wyjazd składający się z różnych wyżej wymienionych propozycji. Dlatego też w ofercie Wyjazdy Nepal widnieja takie popozycje jak: Wyjazd dla Rodzin, czy Wyprawa Kobiet. Często dane wyprawy zawieraja cenę zakwaterowania    (hotel bądź pola namiotowe),wyżywienia, biletów lotniczych i komunikacji lokalnej, przewodnika, a w przypadku trekking nepal – wszystkich pozwoleń na trekking, kartę turysty TIMS, czy tragarza, natomiast w przypadku wyprawy wspinaczkowej – pozwolenia na wspinaczkę, tragarza, wyposażeni campingowego, przewodnika angojęzycznego czy wyżywienia składajacego się z 3 posiłków. Więcej informacji znajda Państwo na stronie Wyjazdy Nepal.

Grafika

Zobać naszą galerię!

Najmłodsze góry świata - Himalaje

Powstały one 70 milionów lat temu i były wynikiem tych samych działań geologicznych, które przez miliardy lat dzieliły nasze kontynenty.

Nepal ma najwyższą i najbardziej znaną górę na ziemi - Everest (Chomolungma) wznosi się na 8888 metrów. 

Ludzie, którzy podbili Everest, mogą jeść za darmo w Rum Doodle przez całe życie.

Sylwia Czarnecka

Lipiec 15, 2019

Jeśli pierwszy raz widzisz Himalaje na własne oczy jestem pewna, że zaniemówisz na kilka chwil. 8 tysięcy metrów robi wrażenie, trekking w tym miejscu uzależnia od adrenaliny.

Agnieszka Jabłońska

Sierpień 29, 2019

Mimo, że Annapurna to nie najwyższe szczyty himalajów to własnie one są najpiekniejsze a trekkingi w tym regionie pokazuja całe piękno Nepalu. Jestem pewna, że w przyszłym roku również zobacze ten ciekawy zakontek świata.

Janusz Rutkowski

 Maj 9, 2019

Jestem ogromnie zaskoczony profesjonalizmem tej 2 osobowej firmy. Jakość ich usług oceniam wyjątkowo ponieważ miejsca w które zostałem zabrany są niesamowite a bez tych osób nie zobaczyłbym ich nigdy.

Napisz do nas!

Odpowiemy w ciągu 10 minut :)

O nas

Kontakt

+48 789 456 132
Warszawa, 51 Wiejska, 43
Mon - Sat 8.00 - 18.00

Grafika

Trekking Himalaje Wycieczki Himalaje Wyprawy Himalaje Wspinaczka Himalaje Himalaje Nepal Trekking w Nepalu